Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

UWAGA! Pilna informacja dla wszyskich Partenrów KSOW!!!

08.12.2016

W związku z modyfikacją bazy Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, w celu jej dostosowania do nowych wyzwań stawianych polityce rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020, zwracamy się z prośbą do wszystkich zainteresowanych dalszą współpracą w ramach KSOW o ponowną rejestrację w bazie.  Będzie się to wiązało z wyborem priorytetów oraz tematów, które chcieliby Państwo wspierać we współpracy z jednostkami wsparcia sieci lub innymi podmiotami działającymi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w kraju i zagranicą.

Serdecznie dziękujemy partnerom Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich za dotychczasowe zaangażowanie w działania sieci w Polsce. Wspólnie udało nam się zrealizować wiele projektów na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. Brali też Państwo udział w międzynarodowych wydarzeniach, wymianie doświadczeń i wiedzy oraz przygotowaniach do bieżącego okresu programowania poprzez pracę w krajowych i unijnych grupach tematycznych.
Z bogatym bagażem doświadczeń rozpoczęliśmy okres programowania 2014-2020, w którym Unia Europejska zdefiniowała  nowe priorytety polityki rozwoju obszarów wiejskich. Przed nami nowe wyzwania i nowe szanse. By umożliwić efektywne zarządzanie informacją i skuteczne wspieranie współpracy pomiędzy partnerami KSOW Państwa dane wymagają aktualizacji i dostosowania do nowych priorytetów.

Wszystkich Państwa uprzejmie prosimy o ponowne wpisanie się do bazy partnerów. Realizacja projektów w ramach planów operacyjnych KSOW będzie dostępna tylko dla partnerów KSOW.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że Jednostka Centralna KSOW udostępniła na portalu www.ksow.pl miejsce, w którym mogą Państwo poszukiwać lub zamieszczać oferty współpracy krajowej i międzynarodowej. W zakładce „Szukam partnera” może znaleźć się także Państwa oferta. Ponadto pomożemy poszukać partnerów do współpracy międzynarodowej wykorzystując kontakty z  sieciami Państw Członkowskich UE i narzędzia Europejskiej Sieci na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W razie pytań prosimy o kontakt:  partnerKSOW@fapa.org.pl 
Link do  formularza rejestracyjnego: http://ksow.pl/ksow/formularz-zgloszeniowy.html?no_cache=1


Portale regionalne
mapa

Współpraca Z KSOW

Czy chcesz podjąć współpracę z KSOW w Małopolsce?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009