Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Producenci z Małopolski nagrodzeni w Warszawie!

25.04.2016

Od piątku 22 kwietnia do niedzieli 24 kwietnia w Warszawie trwała jubileuszowa – 5. edycja  Targach Poduktów Tadycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2016.

 

Wszyscy producenci, dystrybutorzy produktów mający status Wystawcy Targów Regionalia 2016 mogli wziąć udział w prestiżowym konkursie na Najlepszy Produkt Targów Regionalia, który zorganizowany został pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Oczywiści wśród grona laureatów nie mogła zabraknąć producentów z Małopolski. Złoty medale Tragów Regionalia w kategorii SKARBY NATURY otrzymał za bundz owczy-  baca Kazimierz Furczoń z Tatrzańsko-Beskidzkiej Spółdzielni Producentów „Gazdowie”. Natomiast wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: za staropolski farsz kapuściano-grzybowy firma Agro-Wit oraz za szynkę Podstolego z nogą firma Gawor Produkcja Wędlin Jakość i Tradycja.
Z roku na rok Targi Regionalia spotykają się z coraz większą sympatią warszawiaków i mieszkańców Mazowsza, coraz liczniej są również odwiedzane przez przedstawicieli branży spożywczej.

 


Portale regionalne
mapa

Współpraca Z KSOW

Czy chcesz podjąć współpracę z KSOW w Małopolsce?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009