Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Międzynarodowe Targi Turystyki i Agroturystyki AGROTRAVEL 2016

04.04.2016

W dniach 7 – 10 kwietnia 2016 r. w Kielcach odbyły się już po raz ósmy Międzynarodowe Targi Turystyki i Agroturystyki AGROTRAVEL 2016. Tegoroczna edycja AGROTRAVEL wraz z imprezami towarzyszącymi trwała 4 dni – od czwartku 7 kwietnia 2016 r. do niedzieli – 10 kwietnia 2016 r. Targi AGROTRAVEL to jedna z największych imprez wystawienniczych o turystyce wiejskiej i agroturystyce.

Województwo Małopolskie na wspólnym stoisku reprezentowało 12 Lokalnych Grup Działania, które promowały dziedzictwo kulturalne i kulinarne regionu, turystykę obszaru gmin LGD, przedsiębiorstwa z branży turystycznej oraz lokalnych przedsiębiorców. Osoby odwiedzające stoisko miały możliwość degustacji tradycyjnych produktów z terenu Małopolski, wzięcia udziału w licznych konkursach, zapoznania się z ofertą turystyczną regionu, jak również podziwiania licznych wyrobów rękodzielniczych.

Ważnym elementem tegorocznych targów była gala wręczenia nagród. W konkursie na najciekawszy pakiet turystyki wiejskiej LGD z terenu Małopolski, Stowarzyszenie Dolina Karpia zajęło III miejsce.


Portale regionalne
mapa

Współpraca Z KSOW

Czy chcesz podjąć współpracę z KSOW w Małopolsce?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009