Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Potencjał sektora rolno-spożywczego Województwa Małopolskiego w kontekście rozwoju wymiany handlowej z krajami Niemiec i Austrii”

12.06.2015

Zapraszamy do udziału w konferencji, której celem jest przedstawienie jej uczestnikom potencjału eksportowego małopolskiej branży rolno-spożywczej, prezentacja grup producenckich działających w Małopolsce oraz prezentacja roli instytucji zajmujących się identyfikacją, rejestracją i kontrolą sektora rolno-spożywczego, w tym także certyfikacją produktów. Podczas spotkania będzie można również usłyszeć o praktycznych działaniach podejmowanych na rynkach zagranicznych przez Samorząd Województwa na rzecz małopolskich przedsiębiorców. W trakcie konferencji odbędzie się moderowana dyskusja o obecnych barierach i perspektywach rozwoju rynku rolno-spożywczego z uwzględnieniem uwarunkowań odpowiednio polskich, niemieckich oraz austriackich, zgodnie z tytułem konferencji. W tym zakresie głos w dyskusji zabiorą m.in. przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP odpowiednio w Berlinie i Wiedniu. Ponadto wydarzenie ma prowadzić do zacieśnienia współpracy gospodarczo-handlowej pomiędzy instytucjami i przedsiębiorcami z trzech wymienionych krajów.

 

Więcej informacji na stronie


Portale regionalne
mapa

Współpraca Z KSOW

Czy chcesz podjąć współpracę z KSOW w Małopolsce?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009