Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Ogłoszenie listy ocenionych operacji w ramach Konkursu nr 3/2019 dla partnerów KSOW

07.05.2019

Nabór wniosków o wybór operacji trwał w dniach 4-18 lutego. W wyniku naboru do Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Małopolskiego wpłynęły 43 wnioski o wybór operacji. 5 spośród nich nie podlegało ocenie ze względu na niespełnienie warunków wyboru operacji. Z pozostałych 38 ocenionych, po wprowadzeniu uzupełnień, wyłoniono 22 wnioski, które oceniono pozytywnie. Ze względu na limity środków na działaniach, w ramach których Jednostka Regionalna KSOW ogłosiła nabór, 12 operacji zostało wybranych do realizacji.

Na podstawie art. 57e ustawy o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz § 11 pkt. 9 i 10 Regulaminu Konkursu nr 3/2019 dla Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2018-2019, Jednostka Regionalna KSOW Województwa Małopolskiego ogłasza listę ocenionych operacji do realizacji w 2019 r.

Lista została pozytywnie zaopiniowana przez Wojewódzką Grupę Roboczą ds. KSOW w dniu 25 kwietnia 2019 r. oraz zatwierdzona przez Zarząd Województwa Małopolskiego w dniu 7 maja  2019 r.

Lista ocenionych operacji Województwa Małopolskiego w ramach konkursu 3/2019 – pobierz plik

 


Portale regionalne
mapa

Współpraca Z KSOW

Czy chcesz podjąć współpracę z KSOW w Małopolsce?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009