Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Spotkanie informacyjne dla partnerów KSOW - 9 stycznia 2019 r.

10.01.2019

W dniu 9 stycznia 2019 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odbyło się spotkanie, zorganizowane przez Jednostkę Regionalną KSOW Województwa Małopolskiego w związku z ogłoszonym 4.01.2019 r. konkursem nr 3/2019 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2019 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2018–2019.

Spotkanie rozpoczął Z-ca Dyrektora Funduszy Europejskich Roman Wcisło. Na spotkaniu zostały omówione zasady udziału w ogłoszonym konkursie oraz dokumentacja konkursowa. Przedstawiono nowy formularz wniosku o wybór operacji oraz szczegółowo omówiono wszystkie załączniki. Zaprezentowano także przykłady błędów we wnioskach opracowane na podstawie doświadczeń z ubiegłego roku. Uczestnicy poznali także obowiązujące w konkursie limity środków w podziale na jednostki do których należy składać wnioski o wybór operacji.

Prezentacje:

Zasady realizacji

Zasady naboru

Błędy we wnioskach

 

Zdjęcia ze spotkania

 

 


Portale regionalne
mapa

Współpraca Z KSOW

Czy chcesz podjąć współpracę z KSOW w Małopolsce?


     


 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009